Instalacja Metalowego Dachu: 4 Kroki

Bezpieczeństwo jest zawsze najważniejsze i nigdy nie należy go lekceważyć. Dachy metalowe to najlepsze zamienniki lub dodatki do Twojej konstrukcji. Są nie tylko atrakcyjną alternatywą dla gontów asfaltowych, ale są także wystarczająco mocne, aby wytrzymać i przetrwać huragany i pożary.

steel roof intitle:how

Użyj liczby współczynnika nachylenia i pomnóż ją przez pomiar powierzchni. Powtórz proces dla każdej sekcji dachu i upewnij się, aby dodać dodatkowe 10% dodatkowej długości na odpady. Odsetek ten może wzrosnąć, jeśli zostaną wybrane wysokiej klasy materiały dachowe i obejmuje niewidoczne elementy, takie jak podkładki, obróbka blacharska i uszczelniacze. Pozwól hala stalowa z biurem metalowi przesuwać arkusze ślizgowe, zazwyczaj papier kalafoniowy, ułożone pomiędzy pokryciem dachowym a podkładem, pozwól metalowi swobodnie rozszerzać się i kurczyć oraz chroń integralność podkładu. W 1824 roku Thomas Jefferson zastąpił oryginalne drewniane gonty na dachu Monticello gontami wykonanymi z terne, żelaza pokrytego cyną; trwały do 1855 roku.

Tak, istnieje kilka ważnych środków ostrożności, które należy podjąć przed próbą chodzenia po metalowym dachu. Wiele agency ubezpieczeniowych oferuje zniżki na składki właściciela domu, jeśli zainstalujesz metalowy dach, ponieważ jest on ognioodporny i zmniejsza szkody spowodowane przez wiatr spowodowane burzami lub huraganami. Dzięki temu oszczędzasz pieniądze Tobie i firmie ubezpieczeniowej, dzięki czemu wszyscy wygrywają. Jeśli ochrona przeciwpożarowa jest dla Ciebie najwyższym priorytetem, metalowy dach jest idealny, ponieważ jest naturalnie ognioodporny. Dachy metalowe posiadają certyfikat ognioodporności klasy A (najwyższa możliwa ocena), co oznacza, że mają jeden z najniższych wskaźników rozprzestrzeniania się płomienia.

Czego Potrzebujesz, Aby Zainstalować Metalowy Dach?

Ponownie zapoznaj się z naszą listą narzędzi i materiałów powyżej, ale teraz będziesz wiedzieć dokładniej, ile materiałów będziesz musiał kupić na podstawie wymiarów dachu. Stal jako materiał na pokrycie dachowe jest bezlitosna konstrukcje stalowe i opowie historię o tym, co kryje się pod spodem, zwłaszcza jeśli ktoś po niej przejdzie później. Nawet najlepsze gonty są na tyle grudkowate, że pod nieostrożnym butem robotniczym tworzą pryszcze w metalu.

Instalacja Metalowych Paneli Dachowych:

Do każdej instalacji metalowego dachu oferujemy również naszą ograniczoną dożywotnią zbywalną gwarancję. Ma to kluczowe znaczenie dla instalacji metalowego dachu, ponieważ jest odpowiedzialny za uczynienie dachu wodoodpornym. Podczas wykonywania odsłoniętej instalacji metalowego dachu z zapięciem należy zwisać okap co najwyżej o półtora lub dwa cale. Metalowe pokrycia dachowe cieszą się coraz większą popularnością jako wybór dla właścicieli domów w całym kraju, zwłaszcza w Fort Wayne w stanie IN. Dzisiejsze metalowe panele dachowe wykraczają poza klasyczny dach stodoły lub kabiny. Pierwszym z nich jest noszenie odpowiedniego obuwia z dobrymi, odpornymi na poślizg podeszwami.

Mity O Dachach Metalowych

Pierwszym krokiem do uzyskania dachu stalowego jest skontaktowanie się z lokalnymi dostawcami pokryć dachowych z metalu. Może to pomóc, jeśli przyniesiesz wiele zdjęć dachu, dzięki czemu sprzedawca będzie miał wiaty magazynowe stalowe dobre pojęcie o potrzebnych materiałach. Pomoże to również ogromnie, jeśli wstaniesz na dachu i dokonasz szczegółowych pomiarów. To naprawdę pomaga, jeśli znasz szerokość paneli, których będziesz używać.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *